Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

AKTUALNOŚCI

Poszukujemy florystów z doświadczeniem :)!

Poszukujemy florystów z doświadczeniem :)! Poszukujemy florystów z doświadczeniem. Prosimy o kontakt telefoniczny: 605 069 309 lub wysłanie cv na adres: info@floradecoart.pl.Czekamy na Was :)!

Wyślij kwiaty!

Wyślij kwiaty! Chcesz sprawić ukochanej osobie przyjemność i wysłać jej kwiaty? Do pracy, do domu? To wspaniała niespodzianka! We Wrocławiu, w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, za granicę? Zamów Online: www.floraonline.pl

Dzień Mamy 26 maja

Dzień Mamy 26 maja Chcesz sprawić ukochanej osobie przyjemność i wysłać jej kwiaty? Do pracy, do domu? Współpracujemy z Euro Florist, dzięki czemu możesz zamówić u nas kwiaty do innej miejscowości oraz za granicę. Nie masz pomysłu na kwiaty? Podaruj kartę kwiatową! Zamów Online!

Pierwsza komunia

Pierwsza komunia Specjalnie na tak ważny dzień przygotowujemy dekoracyjne kwiatowe wianki i inne ozdoby we włosy dla dziewczynek, butonierki dla chłopców, dekorujemy świece, pakujemy prezenty, dekorujemy kościoły i przygotowujemy kompozycje na stoły dla Was i Waszych gości.

Publikacje naszych prac

Publikacje naszych prac Flora deco Art nawiązała wiosną roku 2012 współpracę z florystycznym magazynem "Nasz Dom i Ogród - Flora". W bardzo dobrze Wam znanym dwumiesięczniku publikowane są nasze prace oraz artykuły. Serdecznie zapraszamy Was do lektury!