Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Wyślij kwiaty!

Kwiaciarnia FLORA deco ART wspólpracuje z korporacją Euro Florist, która zrzesza kwiaciarnie na całym świecie! Już teraz możesz obdarować bliską Ci osobę, nawet jeśli mieszka ona w innej miejscowości, czy nawet za granicą! Wystarczy odwiedzić naszą kwiaciarnię, ustalić rodzaj kwiatów i złożyć zamówienie.

Twoje zamówienie z dostawą na terenie Wrocławia jest realizowane przez nas osobiście, natomiast pozostałe zamówienia wysyłamy do naszej korporacji Euro Florist, która następnie kontaktuje się z kwiaciarnią zlokalizowaną najbliżej miejsca zamieszknia osoby., którą chcesz obdarować. Kwiaciarnia dostarcza kwiaty oraz bilecik z życzeniami pod wybrany adres!

 

Aby złożyć zamówienie on-line
zapraszamy Cię do naszej kwiaciarni floraonline.pl,
gdzie znajdziesz najróżniejsze bukiety,
kompozycje na każdą okazję!

Katalog bukietów i upominków


Jeśli wolisz tradycyjną formę zamwiania
odwiedź nas w naszej kwiaciarni w d.h. "Arena" -
pomożemy Ci podjąć ostateczną decyzję,
doradzimy dobór kwiatów oraz rodzaj
życzeń, a następnie przyjmiemy
zlecenie, by zaoszczędzić Twój czas!

 

Jeśli obawiasz się jednak, czy Twój wybór będzie trafny mamy dla Ciebie prostsze rozwiązanie - podaruj wybranej osobie Kartę Kwiatową!


Karta kwiatowa może być realizowana w każdej kwiaciarni zrzeszonej w Euro Florist. Kwiaciarnie te są oznakowane, a dodatkowo można je zlokalizować dzwoniąc pod numer infolinii Euro Florist: 801 777 447 lub skorzytsać z wyszukiwarki on-line:


Lista zrzeszonych kwiaciarni

Zapraszamy do naszej kwiaciarni w "ARENIE" w celu zakupu karty i otrzymania jej w podarunkowym opakowaniu!

 

 

Flora deco Art - bukiety ślubne wrocław, kwiaty do ślubu, kwiaciarnia wrocław, dekoracje ślubne, dostawa kwiatów wrocław