Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Galeria

Bukiety uniwersalne - z lub bez okazji
Znajomy obchodzi imieniny, urodziny lub jublileusz? A może chcesz po prostu wywołać uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby?
Bukiety ślubne
Zdjęcia bukietów ślubnych dla Panny Młodej
Aranżacje biur kwiatami doniczkowymi i donicami
Surowe wnętrza biur potrzebują ożywienia w postaci żywych roślin. Dzięki temu pomieszczenie stanie się przytulniejsze i nabierze delikatnego koloru. Oferujemy państwu fachowe doradztwo, wizualizację proponowanego rozwiązania oraz szybką i sprawną realizację zamówienia. Dysponujemy wysokiej jakości donicami, wiemy, które rośliny sprawdzą się w trudnych warunkach biurowych (brak światła, klimatyzacja, suche powietrze). Serdecznie zapraszamy do kontaktu: Katarzyna Obrochta Tel. +48 609 320 902 oraz do obejrzenia niektórych z naszych dotychczasowych realizacji.
Ostatnie pożegnanie
Ostatnie pożegnanie to moment okazania szacunku osobie, która odeszła. Pomożemy Tobie wybrać odpowiednie kwiaty i odpowiednią formę ich ułożenia, napiszemy dedykowany tekst, zawieziemy kwiaty na cmentarz. W tej chwili jesteśmy po to, by Was wesprzeć i ułatwić przejść trudną drogę.
Wyraź swoją miłość pięknem natury
Chcesz podkreślić swoje uczucia bliskiej Tobie osobie? Jesteś daleko i nie możesz dostarczyć ich osobiście? My zrobimy to w Twoim imieniu!