Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Galeria

Bukiety biznesowe
Chcesz podkreślić zadowolenie ze współpracy z zaprzyjaźnioną firmą lub zachęcić do współpracy nową korporację?
Bukiety dla Młodej Pary i ich rodziców
Otrzymałeś zaproszenie na ślub, Twój pracownik wkracza na Nową Drogę Życia? Chcesz wyrazić sympatię Młodej Parze oraz ich rodzicom?
Publikacje prac Flora deco Art_
Flora deco Art nawiązała wiosną roku 2012 współpracę z florystycznym magazynem "Nasz Dom i Ogród - Flora". W bardzo dobrze Wam znanym dwumiesięczniku publikowane są nasze prace oraz artykuły. Serdecznie zapraszamy Was do lektury! Publikacje z numerów bieżąc, jak i archiwalnych zamieszczamy na naszej stronie w galerii oraz na facebooku (Kwiaciarnia Flora deco Art).
Kwiaciarnia FLORA deco ART
Kochani, zapraszamy serdecznie do naszej pracowni w d.h. Arena przy ul. Komandorskiej 66 we Wrocławiu. W zależności od okazji i pory roku zmieniamy dla Was wystrój, by wprawić Was w odpowiedni nastrój :)! Zapraszamy w odwiedziny i na zakupy. Dla każdego znajdziemy coś ciekawego :)! Pozdrawiamy kwiatowo!
Dekoracja sali
Stylizacje ślubne, kwiaty żywe,świece, płatki róż, dekoracje tkaninami.