Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Galeria

Dekoracja kościoła
Style świątyni są bardzo różne – bogate barokowe, surowe nowoczesne, niemniej jednak każda z nich wymaga podkreślenia swego charakteru odpowiednim stylem dekoracji, dobrze dobraną kolorystyką, jak i gatunkiem kwiatów. Styl dekoracji nie powinien również odbiegać od stylu nadanego Waszym pozostałym dekoracjom, poczynając od bukietu Panny Młodej, poprzez dekorację samochodu, a kończąc na dekoracji sali.
Świadkowa
Kwiaty i biżuteria dla Świadkowej
Pan Młody
Zdjęcia butonierek dla Pana Młodego
Druhny
Dziewczynki, Panienki, Panie i ich kwiatowe rekwizyty.
Dekoracja tortu
Słodkie słodkości - kwiatowe piękności