Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Komentarze

Asia i Krzysztof

Dziękuję Pani Kasiu, za wszystko...bukiet ślubny był przepiękny, kolorowy, wesoły, oryginalny...magiczny. Wszyscy byli zachwyceni.Dodatki świetnie dobrane. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na Panią.Jeszcze raz bardzo dziękuję i będę polecać :)))

Kasia i Paweł, Karczma Michelle - Jankowice

Kasiu! Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Pomogłaś mi spełnić moje marzenia. Nawet te nieuświadomione. Ubrałaś je w kwiaty oraz cudowne kompozycje warzywno – owocowe. Bukiet cudowny...jestem mega szczęśliwa, że spotkałam Cię na swej drodze :)

Rita z Wrocławia

Pani Kasia jest osoba bardzo sympatyczną a praca z nią to czysta przyjemność. Bukiet był przepiękny, dodatki bardzo dobrze dobrane a wystrój kościoła i limuzyny był rewelacyjny. Umie dobrze doradzić i dopasować wszystkie szczegóły. Gorąco polecam.

Agnieszka

Z przekonaniem polecam usługi świadczone przez Panią Kasię. Dzięki Niej dzień Naszego Ślubu był wyjątkowy i bardzo magiczny. Bukiet, dodatki idealnie dobrane i przemyślane, wystrój sali zapierał dech w piersi. A kontakt sama przyjemność. Gorąco polecam

Ola

Pani Kasia to osoba pełna pasji i entuzjazmu, mająca oryginalne pomysły, ale i potrafiąca umiejętnie \'wstrzelić się\' w czyjąś wizję. Gorąco polecam biżuterię kwiatową! Moja bransoletka zrobiła furorę:)

Podziel się swoją opinia na temat naszych usług
Pozostało ci 700 znaków