Facebook

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Komentarze

Joanna Bugaj

Z wielką przyjemnością chciałabym wystawić jak najlepszą opinię. Pani Kasia jest osobą niesamowicie sympatyczną. Doskonale rozumie potrzeby klienta oraz potrafi świetnie doradzić. Wiązanka była przepiękna, a przybranie samochodu wykonane idealnie. POLECAM

Karolina Wójcik

Współpraca z Panią Kasią była po prostu czystą przyjemnością, od samego początku wiedziałam, ze jest profesjonalistką w każdym calu. Jej oryginalny pomysł bukietu w kolorze fuksji okazał się strzałem w dziesiątkę a efekt końcowy był rewelacyjny!!! :)

Asia z Niwnicy

Najwspanialsze piękno Swiata
Podarował nam Bóg w kwiatach.
Kwiat nam zawsze towarzyszy
od krzyku narodzin, aż do śmierci ciszy
Kochajmy więc kwiaty i cieszmy się nimi
Od pierwszego dnia wiosny
do ostatniego dnia zimy

Agnieszka F.

Gorąco polecam Panią Kasię, ma ona bowiem swój wyjątkowy styl, który przejawia się świeżością pomysłów, elegancją, dopracowaniem szczegółów oraz piorunującym efektem końcowym.Dzięki Pani Kasi mój bukiet ślubny oraz cały wystrój wyglądały bajecznie.

Alicja M.

Pani Kasia to bardzo utalentowana osoba, która szybko odczytała moją \'wizję\' co do kwiatów na ślub i wesele. Mój bukiet i dekoracja restauracji były naprawdę piękne i wzbudziły zachwyt wielu gości. Osobiście dopilnowała wszystkich szczegółów na miejscu.

Podziel się swoją opinia na temat naszych usług
Pozostało ci 700 znaków