Facebook

kwiaciarnia

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Karta stałego Klienta

Od marca 2011 r. kwiaciarnia FLORA deco ART przygotowała dla swoich stałych Klientów Program Lojalnościowy w postaci karty rabatowej. Karta jest wyrazem wdzięczności za zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, powierzając nam zlecenia realizacji bukietów swoich marzeń, dostaw pachnących i kolorowych niespodzianek dla ukochanych i bliskich im osób. Jak sama nazwa wskazuje karta upoważania do otrzymywania zniżek na zakup kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Dzięki swym wymiarom przypominającym kartę kredytową jest łatwa do przechowywania choćby nawet w portfelu.

Niniejszy regulamin określa najważniejsze kwestie: warunki otrzymania karty, wysokości rabatów oraz zasady jej użytkowania.
Serdecznie zapraszamy do zaponania się z regulaminem.

 REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA FLORA deco ART


Postanowienia ogólne.

Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z Karty Stałego Klienta wystawionej przez FLORA deco ART, zwanej dalej KARTĄ:

 1. Do otrzymania karty uprawniona jest osoba, która przedstawi 3 rachunki z zakupów w kwiaciarni lub skorzysta jednorazowo z kompleksowych usług
  FLORA deco ART.
 2. Warunkiem otrzymania karty jest wypełnienie oraz osobiste podpisanie formularza Karty.
 3. W momencie podpisania wypełnionego formularza oraz otrzymania Karty Klient akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
 4. Karta ważna jest bezterminowo i upoważnia do otrzymania rabatów na zakupy żywych kwiatów ciętych i kwiatów doniczkowych w kwiaciarni FLORA deco ART.
 5. Właścicielem i wystawcą Karty jest kwiaciarnia FLORA deco ART.
 6. Użytkownikiem Karty może być jedynie osoba, która wypełniła oraz własnoręcznie podpisała formularz Karty.
 7. Użytkownik karty wyraża zgodę na wykorzystywanie swoich danych w celach marketingowych FLORA deco ART. Jednocześnie zaznacza się, że dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
 8. Przywileje wynikające z użytkowania Karty nie mogą być cedowane na inną osobę.
 9. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia Karty, celem wystawienia duplikatu, użytkownik Karty powinien się zgłosić wraz z dowodem tożsamości do kwiaciarni FLORA deco ART.
 10. Karta upoważnia do uzyskania następujących rabatów na zakup żywych kwiatów ciętych i doniczkowych:
 11. Rabaty liczone są od cen brutto obowiązujących w kwiaciarni FLORA deco ART:
  a)      rabat w wysokości 5% na zakupy od 0 zł do 100 zł
  b)      rabat w wysokości 7% na zakupy od 101 zł do 200 zł
  c)      rabat w wysokości 10% na zakupy od 201 zł   
   
 12. Warunkiem uzyskania rabatów jest okazanie Karty. Użytkownik może zostać poroszony o przedstawienie dowodu tożsamości.
 13.  Rabaty oraz promocje, do których upoważnia Karta, nie są łączone z okazjonalnymi promocjami skierowanymi do wszystkich Klientów. 
  Klient ma prawo wyboru korzystniejszej dla niego formy zakupu.
 14.  Regulamin Karty FLORA deco ART obowiązuje od dnia 16 maja 2011 r. 
 15. FLORA deco ART zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu.
 16.  Aktualny regulamin znajduje się na stronie internetowej www.floradecoart .pl oraz w kwiaciarni FLORA deco ART.