Facebook

kwiaciarnia

KONTAKT

Kwiaciarnia FLORA deco ART

Jadwiga Obrochta
ul. Komandorska 66, 53-343 Wrocław
(Dom handlowy "ARENA")
tel. kom.: +48 605 069 309
                 +48 880 245 403
mail: jadwiga.obrochta@gmail.com

Ostatnie komentarze

Ewelina i Dominik

Jak odwiedziłam pobliskie kwiaciarnie to myślałam, że zostanie mi tylko wyjść z domu w dniu ślubu i przynieść polne kwiaty. Z takim planem żyłam do ostatnich dni przed uroczystością, jednak jakimś cudem trafiłam na tę stronę. Pani Kasia miała naprawdę niewiele czasu na przygotowanie mojego wymarzonego bukietu, a efekt zaskoczył mnie samą. Duży, oryginalny, zrobiony z niesamowitym wyczuciem, w moich ukochanych jesiennych barwach - przyznam szczerze, że dodał mi pewności siebie ;) Polecam przede wszystkim tym osobom, które myślą, że ich pomysłów nie da się zrealizować ;) Da się!

Monika i Marcin

Pani Kasiu, nie sposób w słowach wyrazić jak piękną oprawę kwiatową stworzyła Pani na nasz ślub. Co chwilę zerkam na mój bukiet i kosz, który dostali moi rodzice i tylko wzdycham z zachwytu:)
Chcielibysmy wszystkim Pani przyszłym klientom dać mała radę, żeby wybrali kwiaty, a reszte zostawili Pani wyobrazni. Na pewno sie nie zawiodą. Dekoracja koscioła ponadczasowa. Dziekujemy!

Magda Legionowo

Polecam usługi z dostawą, bukiet piękny, serdeczna i fachowa obsługa;)

dodaj swój komentarz

Znaczenie kolorów

BAJKOWY ŚWIAT

Kwiaty o kolorach żółtych i pomarańczowych oznaczają siłę, wytrzymałość, jak również ambicję i radość i fascynację.
 

Kwiaty - Znaczenie kolorów Kwiaty - Znaczenie kolorów


Kolor pomarańczy wyzwala pozytywną energię, działa motywująco, dlatego dekoracje florystyczne w tych odcieniach preferowane są podczas biznesowego spotkania, konferencji, na przeprosiny oraz jako podziękowanie.
 

Kwiaty: róża, gerbera, tulipan, alstroemeria, strelicja, słonecznikELEGANCJA BIELI

Elegancja oraz czystość - dwa główne symbole bieli. Oznaczają początek i koniec, dlatego bardzo chętnie obdarowujemy bliskich nam ludzi podczas wiele znaczącego dla nich wydarzenia, jak ślub, chrzciny, komunia, bierzmowanie, ale również jako ostanie pożegnanie, gdzie królują calle oraz lilie.

 

Kwiaty - Znaczenie kolorów Kwiaty - Znaczenie kolorów

 

Kwiaty: tulipan, róża, orchidea, hiacynt, calla, nerine, eustomaNIEWINNOŚĆ RÓŻU

Róż jest symbolem kobiecości i delikatności, wdzięku, gracji oraz powabność. Kwiaty i kompozycje w tym kolorze wybierane są na zaręczyny, narodziny dziecka, jak również jako pierwszy bukiet dla ukochanej osoby. Podkreśla niewinność, natomiast jego zdecydowany, jak również jaskrawy i radosny odcień podkreśla wartość tak prostych słów, jak: "Dziękuję!".
 

Kwiaty - Znaczenie kolorów Kwiaty - Znaczenie kolorów

 

Kwiaty: róża, tulipan, orchidea, gerbera, piwonia, eustoma, nerine, hiacynt, lilia, dendrobiumOGIEŃ CZERWIENI

Kwiaty o kolorze czerwonym kojarzymy z miłością i romantyzmem, lecz ich znaczenie zaciera większy krąg- ogólnie oznacza radość z życia i źródło energii, podkreśla pewność siebie, gotowość do działania, komunikacji. Natomiast jego koralowy odcień to oznaka przeznaczenia.
 

Kwiaty - Znaczenie kolorów

 

Kwiaty: róża, tulipan, gerbera, glorioza, celozja, goździk, amarylisPOWIEW LAWENDY

Od dawien dawna zmysłowy zapach lawendy oraz jej lecznicze właściwości były wykorzystywane przez ludzkość. Nie tylko aromat ale i sama barwa uspokaja i relaksuje. Kwiaty bardzo chętnie stosowane jako element dekoracyjny łazienek. Kompozycje stosowane są przeważnie w połączeniu z innymi kolorami, aby nadać delikatności zdecydowanemu odcieniu fioletu. Według dawnych wierzeń, lawenda odzwierciedla miłość od pierwszego wejrzenia!
 

Kwiaty - Znaczenie kolorów Kwiaty - Znaczenie kolorów

 

Kwiaty: hiacynt, irys, allium, hortensja